Новости

 1. 25 июль 2017

  Компанія John Deere підписала з компанією Väderstad угоду про співпрацю в області маркетингу та реалізації продукції бренду Väderstad в Росії і Україні.

 2. Американська досконалість на козацьких ланах
  21 июль 2016
  Офіційний дилер John Deere - компанія «Агротек» передала комбайн John Deere W540 Михайлівському професійному училищу № 52 у Запорізькій області.
 3. «Маленький крок» великої справи
  20 июль 2016
  Офіційний дилер John Deere - компанія «Агрістар» відкрила в Харківській області новий філіал. На черзі – спорудження ще трьох сучасних сервісних центрів
 4. Кернел запускає з John Deere проект з точного землеробства
  29 март 2016

  23 березня 2016 року в Золотоноші, Черкаська обл. відбулось урочисте вручення ключів від техніки John Deere представникам СТОВ «Пальміра», яке входить до складу групи компаній «Кернел». На меті не лише оновлення парку машино-тракторної техніки, але й запуск цілого проекту з управління великим аграрним підприємством. 

 5. Відкриття сервісного центру ТОВ «АГРОСЕМ» у Тернополі
  29 март 2016

  Чудова новина для власників сільськогосподарської техніки John Deere - офіційний  дилер  John Deere в Україні, ТОВ «АГРОСЕМ», з радістю інформує про урочисте відкриття сервісного центру з продажу та обслуговування с/г техніки  John Deere в Тернополі, за адресою вул.Степана Будного, 7.                

 6. «Індустріальна молочна компанія» придбала шість обприскувачів John Deere
  24 март 2016

  16 березня на базі дилерського центру компанії «Агротек» у Великій Олександрівці, Київська область, відбулась урочиста передача шести обприскувачів John Deere 4038 «Індустріальній молочній компанії» (ІМК)

 7. День Поля офіційного дилера Джон Дір компанії "Агрістар"
  17 сентябрь 2015

  Це особливий день для Компанії, який дарує яскраву можливість зустрічі,знайомства, єднання сім'ї "РДО УКРАЇНА"!

  Потягом 3-х років Команда "РДО УКРАЇНА"– зростає, розвивається тапрямує до лідерства у дистрибуції сільськогосподарської техніки John Deere, оригінальних запаснихчастин та якості послуг технічного сервісу.

 8. День Поля офіційного дилера Джон Дір компанії "Агросем"
  15 сентябрь 2015
  27 серпня 2015 року, вже традиційно, на базі ПП «НВАП «Ель Гаучо», що в смт. Товсте Заліщицького району Тернопільської області, офіційний дилер John Deere «Агросем» провело День Поля «Соя та кукурудза – культури сьогоднішнього та завтрашнього днів». Даний захід зібрав понад 250 наших партнерів, клієнтів та друзів з різних куточків України та світу.
 9. 22 июнь 2015
  Традиционно, накануне уборочной кампании, специалисты компании «Агротек» проводят ряд бесплатных семинаров по правильной и эффективной эксплуатации всего модельного ряда комбайнов John Deere.
 10. 15 может 2015

  Твердо стоять на земле и смотреть в будущее – это подход, которым руководствуется компания John Deere уже на протяжении многих лет, изготавливая качественную, высокоэффективную интеллектуальную технику, а также инновационные решения для сельхозпроизводителей удовлетворяющие их потребности сегодня, и планируя необходимые инвестиции в будущие разработки, учитывающие тенденции развития с/х в будущем.

смотреть: Список | Галерея